Merylin Pavel

Vaimne nimi: Satya Nirban Kaur
E-posti aadress: dharmavarav@gmail.com
Telefoninumber: +372 56 230 630
Piirkonnad: Harjumaa

Innustusin laiemalt joogast 30-sena, kui tollal raamatute abiga lehekülg lehekülje haaval omandatud tarkuseterakestega oma tolleks ajaks pool elu vaevanud seljavalud minevikku jätsin. Nii nagu taim kooldub valguse järgi, nii võib inimenegi harjuda valu alla neelama, sellega lihtsalt elades ning ette kujutades, nagu nii peakski olema. Enne tööle minekut kolmekuise järjepideva hommikuse joogaprktikaga venitasin selgroo 2,5 cm võrra lahti ja siit edasi juurdusid minu veendumused ja arusaamad isiklikust panusest tervisesse.

Sellel ajal oskasin küll märgata vaid füüsilises kehas toimuvat, kuigi tagant järgi mõistan, et tegelesin teadlikkust kasutamata ka meditatsiooniga. Nii nagu meil kõigil justkui ühes elus mitu elu, algas järjekordne uus etapp hetkest, mil liitusin laste jooga koolitusega, mis põhineb kundalini joogal. Sealt edasi liitusin loomulikus voolus ka täiskasvanute Kundalini jooga õpetajate koolitusega. Sisetunne ütleb, et olen veel üsna kõige ägeda ja võimsa alguses ning lootosõiele lisandub ikka uusi ja uusi helendavaid kroonlehti.

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga ja selle juures inspireerib mind kogemus, et õpetuste abil saame end kõik ise aidata.

Kogen, et kõik mida vajame on tervenemine läbi teadlikkuse kasvu ja pean siin silmas keha, hinge ja vaimu puhastamist. Nii huvitun füüsilise keha puhastamisest (k.a. toitumisest), meelte rahustamisest ning südameasjades selgusele jõudmist ehk iseenda hingeni jõudmist. Selle kõige üheaegne kogemine teebki õnnelikuks ja loob hingerahu.

Viimased teemad, millega hetkel sügavamalt tegelen ja uurin on Karam Kriya numeroloogia kui muundumise interaktiivne diagnostikavahend ja korraldan alates sügisest lümfiteemalisi töötubasid Kundalini jooga võtmes.

Kastist välja…

Keegi õpetaja ütles kunagi, et elu ei peagi väga tõsiselt võtma. Tõele otsa vaadates kipub minu puhul siiski just nii olema. Tasakaaluks kogu teadlikkuse juures rõõmustan oma sisemist ulakat last jooga tundide juhendamisega lastele Viimis. Ütlen lastele ikka, et mina vajan ka neid väga!

Kundalini jooga tunnid:
Laste jooga
Randvere Kool
Elujõusaal alates (08.09) T-16.00-17.00 (8-11.a.)

Noorte jooga
Viimsi Huvikeskus 2x kuus L-15.00-16.30 (15-17.a.) ja L-16.30-18.00 (12-14.a.)

Kundalini jooga täiskasvanutele
Elujõusaal T-8.15-9.45

Tervendav meditatsioon ja hingamistehnikad
Viimsi Huvikeskus N-18.00-19.00

Töötoad
Kundalini jooga töötuba - Terve Olemise Heaks ”Ergutame lümfisüsteemi” L-19.09. kl. 14.00 ja L-17.10. kl. 16.00

Hommikujooga Zoom’is
Individuaaltunnid

Saada sõnum! (Merylin Pavel)

Liitu uudiskirjaga

© 2009-2024 Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühing MTÜ, Liivalaia 11/1-14, 10118 Tallinn Estonia