As long as your ego exists, you are not a Teacher. As long as you expect appreciation, you are not a Teacher, you are a begger.
Joogi Bhajan

2019 aasta kvaliteedid ja väljakutsed

Karam Kriya
Kuupäev: 05 Jaanuar 2019 - 06 Jaanuar 2019

Asukoht: Kundalini Studio  |  Linn: Tallinn, Eesti

Numbrid on universaalne keel, mille abil Universum meiega suhtleb ja igal aastal on omad universaalsed tendetsid, mis mõjutavad meie teekonda inimestena. On hea end ette valmistada väljakutseteks, sest need tulevad nii kui nii, sest see on mäng nimega Elu. On hea teada tööriistu (meditatsioone, kriyasid), et voolamalt liikuda. Oled oodatud Sohan Kauri järjekordsesse töötuppa uue aasta kvaliteetidest ja väljakutsetest.

 

2019 AASTA KVALITEEDID JA VÄLJAKUTSED
Karam Kriya & Kundalini Jooga töötuba
5-6.01.2019
Kundalini Stuudios, Magasini 29a - 9, Tallinn
Sohan Kaur (Itaalia)

http://kundalinistuudio.ee/koolitused/2019-aasta-kvaliteedid-ja-valjakutsed/

Kursus on inglise keeles eestikeelse tõlkega

 

Kes on sinu elu peategelane ja kangelane? Kas see oled sina? Meil on selles elumängus kaks võimalust - kas saame elu surve all oma loo kangelasteks või seda ei juhtu.

On aeg teha lõpp häbile ja süütundele

Puuduta baasi/vundamenti
Tule tagasi oma süütusesse
Alusta uuesti...
Ebaõnnestu uuesti…

Ebaõnnestu paremini...

Kõik on hästi

Kursuse tasu on 160€ (kui registreerida ja tasuda ettemaks enne 15.12)hilisemal registreerimisel kursuse tasu 180€.
Registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., ettemaks 40€. Mittetuleku korral ettemaks tagastamisele ei kuulu. Ülejäänud summa tasumine kohapeal sularahas.

Sohan Kaur

 

 

 

 

 

SOHAN KAUR on KRI (Kundalini Research Institute) sertifitseeritud 1 & 2  taseme kundalini jooga õpetajate ja  Karam Kriya numeroloogia treener.

Hüpnoterapeudina, Shiatsu praktiseerija ja nõustajana kutsub ta taastama autentset ühendust oma Tõelise Olemusega. See võimas ja tervendav kogemus tuletab meile meelde, et kõik see, mida me väljastpoolt otsime, ootab meid juba ees meie enda sees - valmis avanema ja õitsele puhkema.

 

Telefon
5019030
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Magasini 29a
10138 Tallinn, Eesti

 

Kaart


© 2018 Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühing MTÜ, Liivalaia 11/1-14, 10118 Tallinn Estonia