With the most corrupt person, you can be honest; with the most angry person, you can be cool; and with the most insulting person, you can be graceful. If the balance of your personality and your sensitivity can remain under your control and your projection, you have learned the art of living.
Joogi Bhajan

Seminar "Teekond oma olemuse tuuma" Ananda Das (India/Hispaania)

Other
Kuupäev: 26 Juuli 2019

Asukoht: Kundalini stuudio  |  Linn: Tallinn, Eesti

Teekond oma olemuse tuuma 
Lühiseminar Ananda Dasiga (India/Hispaania)
 Reedel, 26.juulil 2019 kell 17.00-20.00
tõlge eesti keelde 
Ananda Das:” Kutsun sind endaga ühinema teekonnal meie kõigi loomuliku oleku, virgumise suunas. Ma ei soovi sellel korral teha mingit joogat, harjutusi ega vaimseid praktikaid: meie eesmärgiks on saada ühendust oma tuumaga, ilma et kaasaksime oma füüsilist, mentaalset ja emotsionaalset keha. Jõuame kõige puhtama ja lihtsama mõistmiseni sellest, kes me oleme ja mis on meie elus kõige olulisem, samal ajal kui meie keha hingab.” Kes on Ananda Das? Ananda das on India juurtega, hetkel Hispaanias elav kundalini joogi ja naerujooga õpetaja. Eestis on ta käinud varem kolmel korral: kahel aastal on ta õpetanud Kundalini Stuudios naerujooga kursust ja kaks aastat tagasi oli ta peaesinejaks Haapsalu Joogafestivalil.
Lisainfo Ananda kohta on saadaval tema kodulehel www.anandadasyoga.com 
Osalemine. 
Osalupanus on 58€.
Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja tagastamatu ettemaksu 20.00 tasumine koha kinnitamiseks hiljemalt 19.07, ülejäänud summa saab tasuda kohapeal. 
 
PIRET ESTONIA CONFERENCE 2

 

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aadress
Magasini 29a
10138 Tallinn, Eesti

 

Kaart


 

Kõik kuupäevad


  • 26 Juuli 2019
© 2018 Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühing MTÜ, Liivalaia 11/1-14, 10118 Tallinn Estonia