Hüdroteraapia (Ishnaan)
Hüdroteraapia ei ole ainult hügieeniprotseduur, vaid karastamine.
Hõõru ja masseeri oma keha mandliõliga peast kuni jalataldadeni, see viib toksiinid välja läbi avatud pooride ja toidab nahka. Mandliõlil on ka soojendav efekt. Nüüd oled valmis hüdroteraapiaks.
Kõigepealt lase külma vett kätele, käsivartele ja jalgadele, samal ajal neid masseerides. Seejärel kõhule, seljale, tuharatele. Jätka masseerimist. Reite ja suguorganite kaitsmiseks võid kanda puuvillaseid sortse. Optimaalne aeg külma dušši all on 12-15 minutit.
Mida külm dušš teeb?
Külm dušš paneb su naha särama, avab kapillaarid ning hoiab vere koostise noore ja tervena. Samuti masseerib ja puhastab organeid ja stimuleerib näärmete tegevust
PS! Külma dušši ei tohi võtta raseduse ja menstruatsiooni ajal, samuti palaviku, reuma ja südamehaiguste puhul. Külma vett ei tohi lasta pähe!
Hüdroteraapia on täpne teadus, lastes külma vett teatud kehaosadele, annab see teatud efekti:
- Kui lased külma vett voolata alumisest huulest allapoole 10-15 minutit, muutud säravaks ja su meel on väga selge.
- Kui paned külma vett kulmude ja ülemise huule vahele, muutud väga energiliseks.
- Kui paned külma vett otsmikule, muudab see sind väga uniseks.
- Ranne vastab maksale ja sõrmeotsad ajule.
- Kui paned vett kurgule ja lased veel voolata alla kogu kehale ja kätele, muudab see täielikult su rakke.
- Kui lased veel voolata jalgadele ja masseerid vasakut jalga paremaga ja vastupidi, masseerid samal ajal kogu oma keha.
Peale dušši kuivata ja masseeri end rätikuga. Kui võtad jääkülma dušši, hakkab veri liikuma ja sa ei tunne enam külma. See tähendab, et kapillaarid avanevad ja kõik ladestused saavad minna liikuma. Astudes külma dušši alla, tunned algul külma. Aga olles seal mõned minutid, hakkab veri liikuma ja külmatunne kaob.