Kundalini stuudiod

Dharamsaal

Rahvusvaheline kundalini jooga ja humanoloogia kool, keskusega Rajamaa ashramis Tallinna lähistel Aruküla kandis. Dharamsaalis toimuvad nii regulaarsed joogatunnid kui ka joogaõpetajate koolitused, samuti erinevad ühekordsed sündmused, sageli on see Eesti kundalini jooga kogukonna kogunemispaigaks. Ashram on keskendunud maalähedase, lihtsa ja tagasihoidliku elustiili viljelemisele ja väärtustamisele.


Hatu joogamõis

Hatu mõis, mis asub Lääne-Harjumaal Harju-Risti kandis, pakub regulaarseid joogatunde ning mitmesuguseid koolitusi, sealhulgas kundalini jooga õpetajakoolitused, shakti tantsu koolitused, childplay jooga koolitused. Hatus toimub ka erinevaid üritusi ja ürituste sarju. Hatu atmosfäär on mõisale omaselt ajaloohõnguline, samas elegantselt hubane ning kaasaja mugavusi pakkuv.
 

Urban Yogini Õnne Laboratoorium

Urban Yogi+ni Õnne Laboratoorium pakub nii stuudiotunde Tallinnas Rocca al Mares kui ka veebitunde. Valikus on lisaks kundlini joogale erinevaid sellel põhinevaid lähenemisi, nt naisteringid, meestejooga, rasedate jooga, shakti tants.


Viljandi joogakeskus

Viljandi joogakeskus asub Viljandi vanalinnas ning pakub oma hubastes ruumides lisaks kundalini joogale ka teisi joogastiile ning õpetusi, nt hatha jooga, ashtanga vinyasa jooga, shindo. Stuudios toimub ka mitmesuguseid ühekordseid sündmusi, nt erinevad rännakud ja meditatsioonid.


Hingevärava heli

Hingevärava heli ühendab kaht Tallinnas ja Jüris tegutsevat kundalini jooga õpetajat, kes pakuvad nii joogatunde, laagreid kui töötubasid, samuti meditatiivse tervendamise seansse. Kaasa saab teha ka kundalini jooga veebitundides.


Türi joogakeskus

Toimuvad veebitunnid, erinevad inspiratsioonisündmused ning meditatsioonid.


Pesa

Pesa hubased stuudioruumid, mida on võimalik rentida joogatundide läbiviimiseks, asuvad Tallinnas Tondil. Pesas toimuvad ka konstellatsiooni töötoad.


Elujõusaal

Elujõusaal on jooga- ja inspiratsioonisaal Viimsis. Tunde ja üritusi on lisaks kundalini joogale mitmesuguseid, nt yin jooga, hatha-šivananda jooga, shakti tants, vabastava hingamise grupisessioonid, gongimeditatsioonid, kontserdid, meditatsiooniõhtud. Tegevusi jagub ka lastele ja noortele, samuti toimuvad naisteõhtud.


Tammiku stuudio

Tammiku stuudio on armas erastuudio Rakveres. Lisaks kundalini joogale saab harrastada ka yin joogat, vinyasa joogat ja tantsujoogat, käia massaažis ning võtta eratunde. Stuudios toimub ka koolitusi ja erinevaid üritusi, samuti töötoad meeskondadele.