Laste jooga õpetajate mikrokoolitus

Väga ootame teid osalema meie laste jooga õpetajate mikrokoolitusele, sest nii laste kui noorte vaimse ja füüsilise tervise toetamine on ühiskonnas väga aktuaalne ja üha olulisem valdkond. Samas on see ka suur privileeg aidata kaasa meie tänaste ja tulevase põlvkondade sirgumisele, anda oma panus paremale homsele, sest see on koolitus, mis puudutab nii paljusid.

Meie 8-päevasel koolitusel teeme selgeks peamised jooga asendid, harjutuste seeriad, tegevused, sh mängud, mis on suunatud lastele ja noortele. Niisamuti jooga tundide juhendamise põhimõtted koos tunni kavade koostamisega. 

Koolitus toimub kundalini jooga baasilt ning annab ettevalmistuse nii laste kui noorte jooga tundide iseseisvaks läbiviimiseks ja töötamaks laste jooga juhendajana. Ta annab ettevalmistuse juhendama jooga tunde vanusele kuni 18 aastat. 

Koolitus sobib ka ametialaseks enesetäienduseks kõikidele õpetajatele, terapeutidele, eripedagoogigele, treeneritele. Niisamuti (tulevastele) lapsevanematele ja vanavanematele. Kuid ka inimestele, kes lihtsalt soovivad oma ellu juurde elurõõmu, mängulisust, muutust, uusi ideid ja toredaid inimesi. Eelnev kogemus joogast ei ole oluline.

Koolituse sisu:
1. Laste, noorte ja täiskasvanute kundalini jooga ajalugu, teooria ja olulised aspektid. 
2. Laste ja noorte joogas kasutatavad jooga asendid ehk asanad, harjutuste seeriad, nende modifikatsioonid ning sõnavara tundide juhendamisel.
3. Erinevate hingamis- ja lõdvestumistehnikate, mantrate, meditatsioonide ja teiste elementide kasutamine laste ja noorte joogas.
4. Laste ja noorte jooga õpetamise metodoloogia: kuidas koostada erinevaid laste jooga tundide kavasid vastavalt vanusele ja nende erilisusele, millised on laste jooga õpetamise põhimõtteid, erisused, kuidas viia läbi laste jooga tunde mänguliselt, kaasavalt, turvaliselt ja funktsionaalselt.
5. Laste ja noorte jooga praktika, jooga tundide ettevalmistus grupitööna ning kirjalik kodutöö tunnistuse saamiseks.

Koolituse kestvus on 200 akadeemilist tundi, millest auditoorse töö maht on kokku 100 tundi. Auditoorne töö toimub nädalavahetustel Tallinnas ja koos käiakse iga kahe või kolme nädala tagant, lisaks toimuvad ka Zoomi-kohtumised. Praktilise ja iseseisva töö maht on kokku 100 tundi ning see toimub vastavalt personaalselt valitud ajale ja kohale.

Auditoorse töö kuupäevad:
28.-29. september
19.-20. oktoober
9.-10. november
7.-8. Detsember

Koolitust viib läbi Kristel Paimla, kes on kolme lapse ema, rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja ja laste jooga õpetaja ning kes on viimased 9 aastatu korraldanud Eestis laste jooga õpetajate koolitusi.

Loe ka osalejate tagasiside koolitusele. Vaata ka video: https://vimeo.com/182371001

Täpsem info ja registreerumine: kristel@lastejooga.ee